Ηθοποιία
Mori Calliope
22 έργα στη φιλμογραφίαΒιογραφία
Δεν υπάρχει διαθέσιμη βιογραφία για τον/την Mori Calliope.
Φιλμογραφία22 ταινίες · 0 σειρές
ΤμήμαΗθοποιία
Γνωστός/ή για
Τα πιο αναγνωρίσιμα έργα

hololive English 4th Concert - Serendipity - Day 12026
★ 10.0【3D DEBUT】GIIII~MURIN! × 3D Gigi Murin desu #GIGI3D2025 · Mori Calliope
★ 8.0hololive 3rd fes. Link Your Wish Day 22022 · Mori Calliope

hololive English 3rd Concert -All for One- Day 12025

hololive English 3rd Concert -All for One- Day 22025

hololive English 4th Concert - Serendipity - Day 22026

Mori Calliope 2nd Concert “GriMoire”2025 · Mori Calliope

hololive 4th fes. Our Bright Parade holo*27 stage2023 · Mori Calliope
★ 10.0Hololive English 2nd Concert - Breaking Dimensions Day 12024 · Mori Calliope
★ 10.0hololive English 2nd Concert - Breaking Dimensions Day 22024 · Mori Calliope

Mori Calliope Major Debut Concert “New Underworld Order”2022 · Mori Calliope

hololive 6th fes. Color Rise Harmony Day 2 Creators' Stage2025
Φιλμογραφία
22 μοναδικά έργα · 22 καταχωρίσεις ρόλων
202620262026202620262026202520252025★ 10.02025202520252024★ 10.02024★ 10.020242024★ 9.520232023★ 10.02023★ 10.0202320222022★ 8.0
メイドインアビス 目覚める神秘Ταινία
Συντελεστής: Theme Song Performancehololive English 4th Concert - Serendipity - Day 2Ταινία
Ρόλος: Ηθοποιόςhololive English 4th Concert - Serendipity - Day 1Ταινία
Ρόλος: Ηθοποιός機動警察パトレイバー EZY File 1Ταινία
Συντελεστής: Theme Song Performancehololive 7th fes. Ridin’ on Dreams Day 3 Stage 4Ταινία
Ρόλος: Ηθοποιόςhololive 7th fes. Ridin’ on Dreams Day 2 Stage 2Ταινία
Ρόλος: Guesthololive English 3rd Concert -All for One- Day 2Ταινία
Ρόλος: Ηθοποιόςhololive English 3rd Concert -All for One- Day 1Ταινία
Ρόλος: Ηθοποιός【3D DEBUT】GIIII~MURIN! × 3D Gigi Murin desu #GIGI3DΤαινία
Ρόλος: Mori Calliopehololive 6th fes. Color Rise Harmony Day 2 Creators' StageΤαινία
Ρόλος: Ηθοποιόςhololive 6th fes. Color Rise Harmony Day 1 hololive Stage 2Ταινία
Ρόλος: ΗθοποιόςMori Calliope 2nd Concert “GriMoire”Ταινία
Ρόλος: Mori CalliopeHololive English 2nd Concert - Breaking Dimensions Day 1Ταινία
Ρόλος: Mori Calliopehololive English 2nd Concert - Breaking Dimensions Day 2Ταινία
Ρόλος: Mori Calliopehololive production x DreamHack Melbourne 2024: Down UnderΤαινία
Ρόλος: Mori Calliopehololive 5th fes. Capture the Moment Day 1 Stage 2Ταινία
Ρόλος: ΗθοποιόςHololive Summer 2023 3DLIVE Splash Party! NightΤαινία
Ρόλος: Ηθοποιόςhololive English 1st Concert - Connect the WorldΤαινία
Ρόλος: Mori Calliopehololive 4th fes. Our Bright Parade Day 2Ταινία
Ρόλος: Mori Calliopehololive 4th fes. Our Bright Parade holo*27 stageΤαινία
Ρόλος: Mori CalliopeMori Calliope Major Debut Concert “New Underworld Order”Ταινία
Ρόλος: Mori Calliopehololive 3rd fes. Link Your Wish Day 2Ταινία
Ρόλος: Mori CalliopeΦωτογραφίες
1 διαθέσιμες
