Συνεργείο
Sean Shannon
7 έργα στη φιλμογραφίαΒιογραφία
Δεν υπάρχει διαθέσιμη βιογραφία για τον/την Sean Shannon.
Φιλμογραφία7 ταινίες · 0 σειρές
ΤμήμαΣυνεργείο
Γνωστός/ή για
Τα πιο αναγνωρίσιμα έργα
Φιλμογραφία
7 μοναδικά έργα · 17 καταχωρίσεις ρόλων
202620262026202620242024★ 10.0———————————★ 10.0
The Reaper of the WestΤαινία
Συντελεστής: DirectorThe Reaper of the WestΤαινία
Συντελεστής: EditorThe Reaper of the WestΤαινία
Συντελεστής: ProducerThe Reaper of the WestΤαινία
Συντελεστής: AnimationEchoes of HopeΤαινία
Συντελεστής: CinematographyDope News: RELOADEDΤαινία
Συντελεστής: Production AssistantApe/ManΤαινία
Συντελεστής: ProducerSean Shannon's THE PITΤαινία
Ρόλος: Sean ShannonSean Shannon's THE PITΤαινία
Συντελεστής: DirectorSean Shannon's THE PITΤαινία
Συντελεστής: EditorSean Shannon's THE PITΤαινία
Συντελεστής: ProducerSean Shannon's THE PITΤαινία
Συντελεστής: VFX ArtistTax ReturnΤαινία
Ρόλος: Agent Cowboy/Agent FiveTax ReturnΤαινία
Συντελεστής: ProducerTax ReturnΤαινία
Συντελεστής: Director of PhotographyTax ReturnΤαινία
Συντελεστής: EditorWiredΤαινία
Συντελεστής: Editor
