Ηθοποιία
Conor Wallace
7 έργα στη φιλμογραφίαΒιογραφία
Δεν υπάρχει διαθέσιμη βιογραφία για τον/την Conor Wallace.
Φιλμογραφία7 ταινίες · 0 σειρές
ΤμήμαΗθοποιία
Γνωστός/ή για
Τα πιο αναγνωρίσιμα έργα
Φιλμογραφία
7 μοναδικά έργα · 7 καταχωρίσεις ρόλων
202620252024202420242023★ 9.02022
Ben Whittaker vs. Conor WallaceΤαινία
Ρόλος: SelfJai Opetaia vs. Claudio SqueoΤαινία
Ρόλος: SelfConor Wallace vs. Asemahle WellemΤαινία
Ρόλος: SelfNikita Tszyu vs. Koen MazoudierΤαινία
Ρόλος: SelfConor Wallace vs. Jack GippΤαινία
Ρόλος: SelfConor Wallace vs. Mose Auimatagi JnrΤαινία
Ρόλος: SelfMairis Briedis vs. Jai OpetaiaΤαινία
Ρόλος: SelfΦωτογραφίες
1 διαθέσιμες







