Σκηνοθεσία
Boran Uygun
11 έργα στη φιλμογραφίαΒιογραφία
Δεν υπάρχει διαθέσιμη βιογραφία για τον/την Boran Uygun.
Γέννηση1999-02-16 · 27 ετών
ΤόποςGaziantep, Türkiye
Φιλμογραφία11 ταινίες · 0 σειρές
ΤμήμαΣκηνοθεσία
Γνωστός/ή για
Τα πιο αναγνωρίσιμα έργα
Φιλμογραφία
11 μοναδικά έργα · 57 καταχωρίσεις ρόλων
2024★ 7.0202320232023202320232023202320232022202220222022202220222022202220222021202120212021202120212021202120212021202120212021202120212021202120202020202020202020202020202020202020202019★ 6.02019★ 6.02019★ 6.02019★ 6.02019★ 6.02019★ 6.0201920192019201920192019
The Ministry of Ungentlemanly WarfareΤαινία
Συντελεστής: Set Production AssistantBefore the DawnΤαινία
Συντελεστής: Director of PhotographyBefore the DawnΤαινία
Συντελεστής: ColoristBefore the DawnΤαινία
Συντελεστής: Sound DesignerBefore the DawnΤαινία
Συντελεστής: EditorBefore the DawnΤαινία
Συντελεστής: WriterBefore the DawnΤαινία
Συντελεστής: DirectorBefore the DawnΤαινία
Συντελεστής: Camera OperatorBefore the DawnΤαινία
Συντελεστής: VFX ArtistSeparation AnxietyΤαινία
Ρόλος: Man with the CigaretteSeparation AnxietyΤαινία
Συντελεστής: Sound DesignerSeparation AnxietyΤαινία
Συντελεστής: Special EffectsSeparation AnxietyΤαινία
Συντελεστής: VFX ArtistSeparation AnxietyΤαινία
Συντελεστής: DirectorSeparation AnxietyΤαινία
Συντελεστής: Camera OperatorSeparation AnxietyΤαινία
Συντελεστής: CinematographySeparation AnxietyΤαινία
Συντελεστής: MusicSeparation AnxietyΤαινία
Συντελεστής: EditorAchilles' NoseΤαινία
Συντελεστής: CinematographyAchilles' NoseΤαινία
Συντελεστής: DirectorAchilles' NoseΤαινία
Συντελεστής: WriterAchilles' NoseΤαινία
Συντελεστής: EditorBoran Uygun's No: 1Ταινία
Ρόλος: Mystery ManBoran Uygun's No: 1Ταινία
Ρόλος: L. Duncan FitzgeraldBoran Uygun's No: 1Ταινία
Συντελεστής: VFX ArtistBoran Uygun's No: 1Ταινία
Συντελεστής: Camera OperatorBoran Uygun's No: 1Ταινία
Συντελεστής: EditorBoran Uygun's No: 1Ταινία
Συντελεστής: Lighting DirectorBoran Uygun's No: 1Ταινία
Συντελεστής: WriterBoran Uygun's No: 1Ταινία
Συντελεστής: DirectorBoran Uygun's No: 1Ταινία
Συντελεστής: Special EffectsBoran Uygun's No: 1Ταινία
Συντελεστής: Sound DesignerBoran Uygun's No: 1Ταινία
Συντελεστής: Costume DesignerBoran Uygun's No: 1Ταινία
Συντελεστής: CinematographyBoran Uygun's No: 1Ταινία
Συντελεστής: VFX EditorDuncan Asla AffetmezΤαινία
Ρόλος: L. Duncan FitzgeraldDuncan Asla AffetmezΤαινία
Συντελεστής: Original Music ComposerDuncan Asla AffetmezΤαινία
Συντελεστής: CinematographyDuncan Asla AffetmezΤαινία
Συντελεστής: DirectorDuncan Asla AffetmezΤαινία
Συντελεστής: EditorDuncan Asla AffetmezΤαινία
Συντελεστής: WriterNostalgiaplatzΤαινία
Συντελεστής: Camera OperatorMan No: 1 & Man No: 2 & The Crippled CatΤαινία
Ρόλος: Man No: 2Man No: 1 & Man No: 2 & The Crippled CatΤαινία
Συντελεστής: DirectorMan No: 1 & Man No: 2 & The Crippled CatΤαινία
Συντελεστής: Costume DesignPatikaΤαινία
Ρόλος: Haber SunucusuPatikaΤαινία
Συντελεστής: EditorPatikaΤαινία
Συντελεστής: CinematographyPatikaΤαινία
Συντελεστής: WriterPatikaΤαινία
Συντελεστής: ProducerPatikaΤαινία
Συντελεστής: DirectorIrish Brothers RE-Mastered EditionΤαινία
Ρόλος: George CallahanIrish Brothers RE-Mastered EditionΤαινία
Συντελεστής: DirectorIrish Brothers RE-Mastered EditionΤαινία
Συντελεστής: CinematographyIrish Brothers RE-Mastered EditionΤαινία
Συντελεστής: Costume DesignIrish Brothers RE-Mastered EditionΤαινία
Συντελεστής: Camera OperatorHappinessΤαινία
Συντελεστής: DirectorΦωτογραφίες
3 διαθέσιμες








