Ηθοποιία
Serge Bouchard
9 έργα στη φιλμογραφίαΒιογραφία
Δεν υπάρχει διαθέσιμη βιογραφία για τον/την Serge Bouchard.
Γέννηση1947-07-27 · 73 ετών
Φιλμογραφία6 ταινίες · 3 σειρές
ΤμήμαΗθοποιία
Γνωστός/ή για
Τα πιο αναγνωρίσιμα έργα
TAINIARA
Club social2008 · Self
TAINIARA
Il va y avoir du sport2004 · Self

Québékoisie2014
★ 4.8Hochelaga, Terre des Âmes2017 · Membre du jury

Gros Mardi2020 · “Hold man”
TAINIARA
★ 7.0Le rêve de Champlain2015 · Self - Anthropologist

Cities Held Hostage: Main basse sur la ville2018 · Serge Bouchard
TAINIARA
★ 6.0Serge Bouchard, le moineau sauvage

Les cheveux en quatre1996
Φιλμογραφία
9 μοναδικά έργα · 9 καταχωρίσεις ρόλων
202020182017★ 4.82015★ 7.02014200820041996—★ 6.0
Gros MardiΤαινία
Ρόλος: “Hold man”Cities Held Hostage: Main basse sur la villeΤαινία
Ρόλος: Serge BouchardHochelaga, Terre des ÂmesΤαινία
Ρόλος: Membre du juryLe rêve de ChamplainΣειρά
Ρόλος: Self - AnthropologistQuébékoisieΤαινία
Ρόλος: ΗθοποιόςClub socialΣειρά
Ρόλος: SelfIl va y avoir du sportΣειρά
Ρόλος: SelfLes cheveux en quatreΤαινία
Ρόλος: ΗθοποιόςSerge Bouchard, le moineau sauvageΤαινία
Ρόλος: Ηθοποιός