Ηθοποιία
Brian Mulroney
12 έργα στη φιλμογραφίαΒιογραφία
Δεν υπάρχει διαθέσιμη βιογραφία για τον/την Brian Mulroney.
Γέννηση1939-03-20 · 84 ετών
ΤόποςBaie-Comeau, Quebec, Canada
Φιλμογραφία10 ταινίες · 2 σειρές
ΤμήμαΗθοποιία
Γνωστός/ή για
Τα πιο αναγνωρίσιμα έργα
★ 4.7Tout le monde en parle2004 · Self
★ 8.3The Secret Rulers of the World2001 · Self (archive footage)
★ 7.0David Foster: Off the Record2019 · Self

Ladies and Gentlemen, Brian Mulroney2026 · Self (archival footage)
★ 6.5The End of the Line2009 · Self - Canadian Prime Minister 1984-1993 (archive footage)
★ 10.01995 - Espoirs et trahisons2026 · Himself (Archival Footage)
★ 10.0Dief!1981 · Self

Crise d'identité2015 · Self

Remembering Reagan at His Ranch2004 · Self
★ 7.5Le Mouton noir1992 · Self
★ 4.6Resan1987 · Self

Nation - un huis clos avec Lucien Bouchard2014 · Brian Mulroney
Φιλμογραφία
12 μοναδικά έργα · 12 καταχωρίσεις ρόλων
20262026★ 10.02019★ 7.0201520142009★ 6.52004★ 4.720042001★ 8.31992★ 7.51987★ 4.61981★ 10.0
Ladies and Gentlemen, Brian MulroneyΤαινία
Ρόλος: Self (archival footage)1995 - Espoirs et trahisonsΤαινία
Ρόλος: Himself (Archival Footage)David Foster: Off the RecordΤαινία
Ρόλος: SelfCrise d'identitéΤαινία
Ρόλος: SelfNation - un huis clos avec Lucien BouchardΤαινία
Ρόλος: Brian MulroneyThe End of the LineΤαινία
Ρόλος: Self - Canadian Prime Minister 1984-1993 (archive footage)Tout le monde en parleΣειρά
Ρόλος: SelfRemembering Reagan at His RanchΤαινία
Ρόλος: SelfThe Secret Rulers of the WorldΣειρά
Ρόλος: Self (archive footage)Le Mouton noirΤαινία
Ρόλος: SelfResanΤαινία
Ρόλος: SelfDief!Ταινία
Ρόλος: SelfΦωτογραφίες
1 διαθέσιμες
