Ηθοποιία
Shiro Koshinaka
16 έργα στη φιλμογραφίαΒιογραφία
Δεν υπάρχει διαθέσιμη βιογραφία για τον/την Shiro Koshinaka.
Γέννηση1958-09-03 · 68 ετών
ΤόποςTokyo, Tokyo Prefecture, Japan
Φιλμογραφία15 ταινίες · 1 σειρές
ΤμήμαΗθοποιία
Γνωστός/ή για
Τα πιο αναγνωρίσιμα έργα
★ 8.0New Japan Pro Wrestling1972 · Shiro Koshinaka

WCW/New Japan Supershow: Rumble in The Rising Sun1991 · Himself

WCW/New Japan Supershow II1992 · Shiro Koshinaka
★ 7.0NJPW New Year Dash !! 20162016 · Shiro Koshinaka

NJPW Wrestling Dontaku 19931993
★ 8.0NJPW Wrestling Dontaku 20222022 · Shiro Koshinaka
TAINIARA
NJPW Battle Zone Space II1992

NJPW Battle Formation '961996
★ 9.0NOAH: 3rd Great Voyage 20052005

NJPW Wrestling Dontaku 19951995

NJPW Superhuman Taiji Ishimori Gets Even More Ridiculous2025 · Shiro Koshinaka

NJPW G1 Climax 17: Day 6 (Final)2007 · Shiro Koshinaka
Φιλμογραφία
16 μοναδικά έργα · 16 καταχωρίσεις ρόλων
202520252022★ 8.02016★ 7.020072005★ 9.02001200119991996199519931992199219911972★ 8.0
Tenryu Genichiro Retirement 10th Anniversary EventΤαινία
Ρόλος: Shiro KoshinakaNJPW Superhuman Taiji Ishimori Gets Even More RidiculousΤαινία
Ρόλος: Shiro KoshinakaNJPW Wrestling Dontaku 2022Ταινία
Ρόλος: Shiro KoshinakaNJPW New Year Dash !! 2016Ταινία
Ρόλος: Shiro KoshinakaNJPW G1 Climax 17: Day 6 (Final)Ταινία
Ρόλος: Shiro KoshinakaNOAH: 3rd Great Voyage 2005Ταινία
Ρόλος: ΗθοποιόςNJPW Wrestling Dontaku 2001Ταινία
Ρόλος: ΗθοποιόςNJPW Hyper Battle 2001 - Day 15Ταινία
Ρόλος: ΗθοποιόςNJPW Final DomeΤαινία
Ρόλος: ΗθοποιόςNJPW Battle Formation '96Ταινία
Ρόλος: ΗθοποιόςNJPW Wrestling Dontaku 1995Ταινία
Ρόλος: ΗθοποιόςNJPW Wrestling Dontaku 1993Ταινία
Ρόλος: ΗθοποιόςNJPW Battle Zone Space IIΤαινία
Ρόλος: ΗθοποιόςWCW/New Japan Supershow IIΤαινία
Ρόλος: Shiro KoshinakaWCW/New Japan Supershow: Rumble in The Rising SunΤαινία
Ρόλος: HimselfNew Japan Pro WrestlingΣειρά
Ρόλος: Shiro Koshinaka