Ηθοποιία
Chris Hadfield
14 έργα στη φιλμογραφίαΒιογραφία
Δεν υπάρχει διαθέσιμη βιογραφία για τον/την Chris Hadfield.
Φιλμογραφία8 ταινίες · 6 σειρές
ΤμήμαΗθοποιία
Γνωστός/ή για
Τα πιο αναγνωρίσιμα έργα
★ 4.7Tout le monde en parle2004 · Self
★ 6.7StarTalk with Neil deGrasse Tyson2015 · Self
★ 6.9Corner Gas Animated2018 · Chris Hadfield (voice)
★ 7.7One Strange Rock2018 · Self - Astronaut
★ 6.2MasterChef Canada2014
★ 7.9Bowie: The Final Act2025 · Self
★ 5.5Stronger Together, Tous Ensemble2020 · Self
★ 6.8The Truth Is in the Stars2017 · Self
★ 6.5Space Station 3D2002 · Self
★ 7.3The Magic School Bus Rides Again: Kids in Space2020 · Chris Hadfield (voice)
★ 5.7One Strange Rock2018 · Self - Astronaut (archive footage)
★ 6.0Το επάγγελμα του αστροναύτη2017 · Judge
Φιλμογραφία
14 μοναδικά έργα · 15 καταχωρίσεις ρόλων
2025★ 7.920242020★ 7.32020★ 5.52018★ 6.92018★ 5.72018★ 7.72018★ 7.72017★ 6.02017★ 6.82017★ 5.02015★ 6.72014★ 6.22004★ 4.72002★ 6.5
Bowie: The Final ActΤαινία
Ρόλος: SelfCurious People: An Incomplete History of Nine Lessons & CompendiumΤαινία
Ρόλος: ΗθοποιόςThe Magic School Bus Rides Again: Kids in SpaceΤαινία
Ρόλος: Chris Hadfield (voice)Stronger Together, Tous EnsembleΤαινία
Ρόλος: SelfCorner Gas AnimatedΣειρά
Ρόλος: Chris Hadfield (voice)One Strange RockΤαινία
Ρόλος: Self - Astronaut (archive footage)One Strange RockΣειρά
Ρόλος: Self - AstronautOne Strange RockΣειρά
Ρόλος: ΗθοποιόςΤο επάγγελμα του αστροναύτηΣειρά
Ρόλος: JudgeThe Truth Is in the StarsΤαινία
Ρόλος: SelfMiniverseΤαινία
Ρόλος: HimselfStarTalk with Neil deGrasse TysonΣειρά
Ρόλος: SelfMasterChef CanadaΣειρά
Ρόλος: ΗθοποιόςTout le monde en parleΣειρά
Ρόλος: SelfSpace Station 3DΤαινία
Ρόλος: SelfΦωτογραφίες
2 διαθέσιμες

